Hakkımızda

Filiz Erol Hukuk Danışmanlık

2003 yılında Ankara’da Av. Filiz EROL tarafından kurulan büromuz; Mesleki etik kurallara hazırlayarak ön planda tutarak, hukuki danışmanlık hem dava takibi alanında butik hizmet veren bir avukatlık bürosudur. Sadece Ankara’da değil İstanbul, Adana, İzmir ve Türkiye’nin diğer illerinde de Filiz Erol Hukuk Danışmanlık ismi ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz tüm özel ve tüzel kişilikler için sektörlerinde ki gerçek hukuki ihtiyaçları belirlemek;  doğacak hukuki sorunların önüne geçebilmek, mevcut hukuki sorunları çözmek ve ayrıca; müvekkillerimizi ilgilendiren kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin, yargı kararlarının sürekli takipçisi olarak bu sektörün hukuki sorunlarını idari yargıya taşıyarak çözüme kavuşturmaya çalışmak, kanun yapıcıları etkileyecek çözümler ve fikirler üretmek, sorunları kanunlarla, uygulamalarla verdiğimiz hukuki mücadelelerle çözüme ulaştırıp faydayı en üst seviyeye getirmek büromuzun en baş amaçlarındandır.

Filiz Erol Hukuk Danışmanlık olarak sektördeki uzmanlığımızı her alanda küreselleşen dünyaya ayak uydurarak, sürekli kendini yenileyerek, güncel bilgiler ışığında uyuşmazlıklara en hızlı şekilde ve en az maliyetle çözümler üreterek, dava ve işlerin takibi ile alacakların tahsili, yapılandırılması ve teminat altına alınması süreçlerinin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayarak çalışmalarımıza devam etmeyi amaçlamaktayız.

Bu süreçte sadece ortaya çıkan uyuşmazlıkları çözmeyi hedeflemek yerine ayrıca danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarda da öncelikle hukuki problemlerin meydana gelmesini önlemeyi, firmaların ticari alanda rahat ve hukuki anlamda güvenli, kendilerinden emin faaliyet göstermelerini sağlayabilmek adına onların ileriye dönük kaygılarını en aza indirmeyi ya da ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bunun için sürekli araştıran, olayların hem olumlu hem de olumsuz taraflarını analiz ederek adından sıkça söz ettirecek kalıcı çözümler üreten bir avukatlık bürosu olmayı da hedeflemekteyiz.

Bizler şunu iyi biliyoruz ki; büyük başarılara imza atabilmek için hedef çıtalarını yükseğe kurmak ve çok çalışmak gerekir.  

Bu hedeflerimizi de; Filiz Erol Hukuk Danışmanlık olarak görevin kutsallığına yakışır bir şekilde güven, özen, doğruluk ve onurla yerine getirme ve avukatlık unvanının gerektirdiği saygınlığa uygun biçimde davranmaya özen göstererek yerine getirme gayreti içerisindeyiz.

Uzmanlık alanlarımız için tıklayınız.